تبلیغات
دوخت لباس سنتی مهتاب - مدلهای مانتو و لباس 2

درباره وبلاگ

آرشیو

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

طبقه بندی

نویسندگان

ابر برچسبها

آمار وبلاگAdmin Logo
themebox Logo


نویسنده :مهتاب
تاریخ:چهارشنبه 4 بهمن 1391-05:19 ب.ظ

مدلهای مانتو و لباس 2

انتخابی از مجله کوک
مانتو تابانبرای دیدن عکسهای بیشتر لطفا به ادامه مطلب مراجعه کنید.


جنس : نخی ، لنین
خانم های خوش سلیقه و خلاق بیشتر اوقات مایلند لباسی برتن کنند که از نظر طرح و مدل بی همتا و بسیار زیبا باشد، توصیه می کنیم به این خانم ها، جهت تنوع بیشتر در پوشش خود و نیز به این جهت که لباس خود را بتوانند بسیار سریعتر و کم هزینه تر تهیه کنند خودشان دست به کار شده و طرح های موجود در ذهنشان را به لباس تنشان مبدل کنند. در این مدل روشی را ارائه کرده ایم مخصوص یک لباس گشاد می باشد که به سلیقه خود می توانید آن را در هنگام پرو تنگ یا گشاد کنید. 

مانتو آستین افتاده
جنس : ظریف زمستانی
سرمای زمستان را با لذت پوشیدن پالتوی گرم و زیبا تجربه کنید.این پالتو برای خانمهای لاغر اندام بسیار مناسب است. 

مانتو ترکیبیجنس : کرپ-کتان-فاستونی-فوتر-
این مانتو را مخصوص خانم هایی طراحی و دوخته ایم که از طر حهای تکراری مانتوها خسته شده اند.قابلیت این مدل این است که شما می توانید با استفاده از جنسیت های مختلف از این مدل در 4 فصل سال استفاده کنید.ابتکاری که در این طرح به کار رفته، استفاده از شال سر به منظور برش های داخل مانتومی باشد، با استفاده از این روش هماهنگی در لباس شما کامل شده و میزان توجه شما به ست کردن لباسهایتان را نشان می دهد.در صورت تمایل میتوانید از ابتکار ما پیروی کرده و یا از هر پارچه طرح دار دیگر که در بازار موجود می باشد استفاده کنید.

تونیک دامن

جنس : نخی-جاجیم
تونیک دامن لباسی است با الگوی لباسهای محلی ایران که یک سرشانه آن از پارچه جاجیم بافت استفاده شده است.برای هماهنگی و ایجاد توازن از کوکهای تزئینی روی آستین نیز استفاده شده است.

تونیک

جنس : ریون .کشی
شما میتوانید از الگوی این مدل به صورت تونیک مجلسی ا ستفاده کنید. ( بستگی به انتخاب پارچه شما دارد. اگر پارچه تان،پارچه لباس شب و حریراست میتوانید از این الگو برای لباس مجلسی استفاده کنید. 


مانتو سارا


جنس : نخی - وال -لنین -پارچه طرح دار نخ
این مانتو ویژه بهار طراحی شده است تا طراوت و شادابی را همراه با پوشیدن آن احساس کنید.توصیه م یکنیم همسو و همگام با زیبای یهای بهاری، شادابی را به پوشش خود هدیه کنید.