تبلیغات
دوخت لباس سنتی مهتاب - مانتو و لباس3

درباره وبلاگ

آرشیو

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

طبقه بندی

نویسندگان

ابر برچسبها

آمار وبلاگAdmin Logo
themebox Logo


نویسنده :مهتاب
تاریخ:چهارشنبه 4 بهمن 1391-05:48 ب.ظ

مانتو و لباس3

منبع عکسها مجله کوک
شنل صبابرای مشاهده مدلهای بیشتر لطفا ادامه مطلب را ببینید.

جنس : فوتر-مخمل-پشمی-بافت
این مدل شنل را م یتوانید جهت استفاده در محیط های معمولی و هماهنگ بارنگ مانتو خود برش زده و بدوزید و نیز م یتوانید آن را هماهنگ با لباس های رسمی و مجلسی خود تهیه کرده و هنگام رفتن به مهمانی برروی لباس خودبرتن کنید و درمهمانی آن را به سهولت ازتن درآورده و حاضر شوید، نکته ای که در طراحی این مدل حائز اهمیت بوده ترکیب کردن سبک کلاسیک و مدرن می باشد که با تهیه آن مطمئن باشید که درخشش و زیباییتان را چند برابر به نمایش گذاشته و تحسین همگان را به همراه خواهید داشت، توصیه می کنیم دامن این مدل را نیز به همراه آن تهیه کرده و بدوزید

مانتو ترمه
جنس : ترمه-گونی بافت
ترکیب رنگ در ترمه انتخابی بیشتر رنگهای گرم نارنجی و قهو های است که عموماً یادآور رنگهای اصیل در سوزن دوزیهای بلوچ است که جز پرکارترین سوزن دوزیها در صنایع دستی است م یباشد. در ترکیب پارچه ترمه با پارچه مانتو بیشتر سعی شده رنگی متضاد اما در همجواری رنگهای ترمه، سبز خاص استفاده شود و برای ایجاد توازن بیشتر روی برشها کوکهای الهام گرفته از سوزن دوزیهای سنتی انجام شده.


مانتو دوتکه گلاله

جنس : توئید ساده-فاستونی-پوپلین-ترگال
مانتو گلاله مانتویی زیباست که به خاطر وجود کت روی سارافون مناسب برای فصل پا ییزا ست. این مانتوب رای خانم های جوان درن ظر گرفته شده که با پوشیدن آن به زیبایی خود میا فزایند.


مانتو رز
جنس : تریکو ظریف - ساتن ظریف
این مانتو بسیار مناسب برای مهمانی های عصر و شب به تناسب پارچه ای که انتخاب می کنید می توان استفاده کرد میتوان برای این کار یا کمربند از جنس خود مانتو درست و در قسمت کمر مابین درز پهلوها وصل کرد و سمت جلو یا پهلوی مانتو گره زده یا میتوان همرنگ مانتو از جنس چرم یا تضاد آن همراه با رنگ کفش و کیف انتخاب کرد.

مانتو شیده

جنس : کتان
مانتو شیده مانتوییا سپرت و شیکا ست کهب رایب انوان خوش سلیقها یرانی طراحی شده که هماهنگی رنگی با فصل دارد و دوخت هایی با رنگ متضاد بر روی آن به زیبایی این مانتو افزوده است.
مقنعه شالدار